Окупанти атакували Нікопольщину безпілотниками, а Синельниківщину КАБом. Одна людина загинула, ще троє поранені. Обстріли призвели до пожеж та руйнувань.
Голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак повідомив про наслідки ворожих обстрілів, передають новини Дніпра.
4 травня російська армія обстріляла Марганець Нікопольського району ворожими безпілотниками. Пошкоджено житлові будинки та автомобілі.
Не обійшлося без постраждалих. Двоє чоловіків 39 та 68 років, а також 75-річна жінка опинилися у лікарні в середньому стані тяжкості.
Вдень окупанти скинули на Новопавлівську громаду на Синельниківщині КАБ. На жаль, загинув 54-річний мирний житель.
Спалахнули дві пожежі – горіли приватний будинок та господарська споруда. Прокуратура вже розслідує чергові воєнні злочини з боку рф.






