Асфальт просто не витримав ваги транспорту і провалився, заблокувавши рух на важливому перехресті з проспектом Яворницького.
Про це повідомляє “Інформатор”, передають новини Дніпра.
Пікантності ситуації додає те, що саме на цій ділянці лише два тижні тому – 30 квітня – урочисто завершили дорожній ремонт. Нове покриття не протрималося й місяця.
Через провалля в центрі міста стався транспортний колапс – стоять тролейбуси №9, 16, 21 та трамвай №1.
Комунальники, які щойно згорнули техніку, знову змушені повертатися на місце, і знову братися до робіт.






