У Дніпрі 14-річний підліток помер від правця. Також у місті є підозри на кір і один випадок кашлюка. Дніпрян закликають робити щеплення.
Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук, передають новини Дніпра.
У Дніпрі ситуація з хворобами важка. Є випадки правцю, кашлюка та кору. На жаль, через правець померла 14-річна дитина.
Також зафіксовано один випадок кашлюка. А ще у Дніпрі є шість підозр на кір. Дніпрянам радять робити щеплення, щоб уникнути серйозних наслідків.
Водночас епідемічний поріг не перевищено. Навпаки, за тиждень кількість хворих на ГРВІ зменшилася на 9,8%. За тиждень на Дніпропетровщині зафіксували понад 8,2 тисячі хворих.






