У Дніпрі до 15 років засудили чоловіка, який вбив підлітка на Новий рік.
Про це повідомляє видання Дніпро24 з посиланням на Дніпропетровську обласну прокуратуру.
Суд задовольнив апеляцію щодо посилення покарання для вбивці підлітка. Замість 12 років, він проведе у вʼязниці 15 років.
Нагадаємо, що 31 грудня 2023 року на дитячому майданчику обвинувачений почав чіплятися до підлітків, він спеціально провокував їх на конфлікт.
Він навіть не звернув уваги на зауваження перехожих, а потім взагалі дістав ніж і два рази вдарив ним підлітка у живіт. Потім просто пішов собі.
Хлопець не пережив тяжких травм і помер у лікарні. Невдовзі чоловіка спіймали.
У суді він своєї вини не визнав, і у листопаді 2024 року його засудили до 12 років. Однак апеляція дала змогу жорсткіше покарати винуватця.






