Окупанти вдарили по полігону на Дніпропетровщині.
ДБР розрочало кримінальне провадження, передає видання Дніпро 24.
Інформацію про ракетний удар по полігону в Дніпропетровській області вже підтвердили у Сухопутних військах та ДБР. Також відомо, що внаслідок атаки, є загиблі та поранені.
Командувач Сухопутних військ Михайло Драпатий висловив співчуття близьким загиблих та заявив, що вимагатиме найсуворішого покарання всім причетним. За його словами, триває розслідування обставин трагедії.
“Чекав на перші дані, щоб не бути голослівним, і тепер маю попередити: кожен, хто ухвалював рішення в той день, і кожен, хто не ухвалював їх вчасно, — усі понесуть відповідальність. Ніхто не сховається за поясненнями чи формальними рапортами. Передбачаю, що правду намагатимуться приховати в тумані бюрократії. Але я цього не допущу. Призначив незалежну перевірку за участі військової контррозвідки, щоб жодна деталь не залишилася поза увагою, а винні були названі і не змогли «відмазатися». Я вимагатиму найсуворішого покарання. Тих, хто роками війни продовжує халатно та формально виконувати свої обов’язки, тих, хто “затягує” військових у застарілі процедури, нехтуючи їхньою безпекою, тих, хто самостверджується не в бою, а гноблячи підлеглих, — усі вони ганьблять Збройні Сил України”, – заявив Драпатий.
За справу взялося ДБР. Тривають слідчі дії. На місце обстрілу виїхала спеціальна об’єднана група правоохоронців.






