Небезпечні хвороби: у Дніпропетровській області на ботулізм захворіли дві людини, на коклюш – 6 дітей
У Дніпрі зареєстрували небезпечну хворобу. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради, передає Дніпро24. Станом на сьогодні, у Дніпрі захворіли дві ...
