Посадовці комунального закладу в Дніпрі наживалися на відпочинку дітей, який мав бути безкоштовним
Сімох посадовців притягнуть до відповідальності. Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передає Дніпро24. Організаторками шахрайської "схеми" виступили директорка дитячо-юнацького центру та ...
