Росіяни окупували Зелений Кут та Новоукраїнку на адмінкордоні Дніпропетровської області. Ворог намагається просунутися далі.
Про це повідомляє Deep State, передають новини Дніпра.
Згадані вище населені пункти розташовані біля Дачного, який не полишають окупанти. Однак ЗСУ не дають ворогу там закріпитися.
Щоб не дати противнику зайняти села СОУ, було залучено додаткові ресурси, однак ворог все одно пролазить через нашу оборону. Все через:
- кількісну перевагу;
- безперервні штурми невеликими групами піхоти.
«Для московії захід на Дніпропетровщину є великою медійною причиною запустити машину пропаганди, що вони вже демонстрували неодноразово, здійснюючи навіть фейкові “прориви”. Для України це також важлива і вже навіть принципова позиція не допустити кацапів за адмінмежі. Спекуляції проривів меж областей вже були в районі Котлярівки та Горіхового, але кожного дня з повним розумінням наслідків і важливості, наші військові стримують ворога, який для цього прориву залучив додаткові резерви», – зазначають аналітики.






