Вже з 30 січня температура почне стрімко падати, а пік холодів припаде на перші дні лютого.
Про це повідомляє начальниця відділу взаємодії із ЗМІ Укргідрометцентру Наталія Птуха, передають новини Дніпра.
Коли та де чекати «мінусів»:
- 30–31 січня: На півночі та заході вночі похолоднішає до -17…-20°C. У центрі (Вінниччина, Черкащина) очікується близько -12…-17°C.
- 1–2 лютого: Найсуворіші ночі. У північних та північно-західних областях стовпчики термометрів впадуть до -20…-26°C.
- Південь та Схід: Тут буде м’якше, але теж морозно. Вночі -8…-14°C, вдень близько -5°C.
Снігопадів антициклон не принесе – небо проясниться, але поєднання високого тиску та крижаного повітря зробить морози дуже відчутними. Лише Крим та південні регіони ще встигнуть застати трохи дощу перед загальним похолоданням.






