26 липня мешканців Самарського району чули вибух. Виявилося, що 46-річний фігурант кинув гранату у двір свого знайомого, з яким він посварився того вечора.
Про це повідомляють новини Дніпра з посиланням на поліцію Дніпропетровської області.
Близько 20:10 у Самарському районі Дніпра пролунав вибух біля одного з житлових будинків. Як з’ясувалося, це було хуліганство на фоні сварки.
За даними слідства, двоє чоловіків того вечора разом відпочівали, і раптом між ними виник конфлікт. 46-річний чоловік пішов, а повернувся з гранатою. Він кинув боєприпас у подвір’я постраждалого.
На щастя, внаслідок вибуху ніхто не постраждав, однак у будинку було пошкоджено вікна. Фігуранта вже затримали та повідомили йому про підозру.






