Троє поліцейських у Дніпрі вибивали гроші у містян, що займалися криптовалютою.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передає Дніпро24.
У Дніпрі поліцейські неодноразово проводили незаконні обшуки у дніпрян, що займалися криптовалютою. Одного потерпілого вони незаконно утримували в управлінні поліції.
Вони погрожували дніпрянину увʼязненням за нібито незаконну діяльність. Так вони змусили його перерахувати 9 тисяч доларів.
Іншого потерпілого вони били та вимагали криптовалюту. Чоловіку довелося перерахувати 5 тисяч доларів.
Під час обшуків, у колишніх правоохоронців виявили банківські картки, блокноти з чорновими записами, флешнакопичувачі та комп’ютерну техніку із доказами.






