5 вересня у Східному кварталі 59-річний чоловік влаштував стрілянину, поранив свого опонента і втік.
Про це повідомляє видання Дніпро24 з посиланням на поліцію Дніпропетровської області.
Місцеві мешканці почули звуки стрілянини прямо під під’їздом багатоповерхівки у Марганці. Після цього там виявили закривавленого чоловіка.
Наразі відомо, що між двома чоловіками стався конфлікт, і 59-річний чоловік вистрілив три рази у свого опонента, після чого втік.
Потерпілий отримав вогнепальні поранення, і потрапив до лікарні у тяжкому стані. За кілька годин стрілка вже спіймали.
6 вересня йому було оголошено про підозру.






