6 червня у Дніпрі вибухнув автомобіль. Виявилося, що це був теракт, вчинений на замовлення рф.
Подробиці інциденту повідомили у поліції Дніпропетровської області, передає видання Дніпро 24.
У Дніпрі правоохоронці затримали двох підозрюваних у підриві автомобіля прокурора. Вони це зробили за вказівкою російських спецслужб.
Двоє чоловіків 30 та 50 років заклали вибухівку поруч з машиною та підірвали її дистанційно. На щастя, ніхто не постраждав.
Нагадуємо, вибух в одному з районів Дніпра пролунав 6 червня. Водія врятувала його уважність. Він почув підозрілий звук та встиг врятуватися.
Спочатку вважали, що це вибухнув газовий балон. Але правоохоронці виявили телефон на місці злочину, через який дистанційно підірвали авто, та знімали все на камеру.
Терористам оголосили підозру.






