Окупанти здійснили атаку по Нікополю на Дніпропетровщині.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передають новини Дніпра.
20 лютого російського армія обстріляла місто Нікополь Дніпропетровської області з важкої артилерії та вбила двох людей.
За інформацією поліції, тіло 73-річного чоловіка виявили на подвір’ї, а тіло 56-річного містянина – на території промислового підприємства.
Також постраждала 39-річна місцева жителька, вона отримала осколкові поранення та буде лікуватися амбулаторно.
У Нікополі пошкоджені промислове та приватне підприємства, кафе, магазини, гаражі, приватний будинок. Внаслідок обстрілу спалахнула пожежа.
19 лютого росіяни вдарили дроном по селищу в Межівській громаді, внаслідок чого постраждала 20-річна дівчина.
Того ж дня окупанти вдарили FPV-дроном на вʼїзді в с. Вищетарасівка Мирівської громади по авто швидкої допомоги, яка вивозила маломобільних людей літнього віку з небезпечних територій. На щастя, ніхто не постраждав.






