Вона заявила, що війна почалася через «атаки українців на Донбас протягом восьми років».
Про це у Facebook повідомила мати одного з учнів.
Батьки вже звернулися до правоохоронців і вимагають розслідування.
Директорка навчального закладу Наталія Квятковська підтвердила, що у школі розпочато службове розслідування:
«Для нашої школи це дуже серйозне звинувачення, тому що ми школа з гарним волонтерським духом. У нас багато цікавих справ у цьому напрямку. Ми займаємося патріотичним вихованням, у нас є свої надбання з цього приводу. Ми проводимо благодійні ярмарки, ми збираємо макулатуру, ми купуємо все для фронту».
Керівництво говорить, що поки факти не підтверджено, а мати учня згодом видалила допис і зізналася: її дитина не навчається у цієї вчительки – слова почула від інших школярів.
Йдеться про викладачку англійської, яка працює у школі вже 20 років. Після розголосу вона подала заяву про звільнення за власним бажанням.
У департаменті гуманітарної політики міськради повідомили, що інформацію перевіряють, а всі відповідні органи вже поінформовано.
Представниця Уповноваженого із захисту державної мови нагадала: мовою навчання є українська, і за спілкування російською у школах передбачено штраф.






