Вперше з початку повномасштабної війни у Дніпропетровській області з’явилася “сіра зона”. У ЗСУ спростували прорив окупантів.
Про це розповів речник Оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” Віктор Трегубов, передають новини Дніпра.
9 червня на мапі Deep State з’явилася “сіра зона” на території Дніпропетровської області. Це вперше з початку повномасштабного вторгнення.
Водночас Трегубов заявив, що ніякого прориву рф на Дніпропетровщині не було. За його словами:
“Йдуть дуже активні бої у селах, що розташовані біля адмінмежі області. Та ж сама Ялта, Комар, Шевченкове, але там тримають оборону”.
Представники інших бригад також спростовують інформацію щодо прорива рф.






