Зловмисники діяли окремо у Дніпрі та Кривому Розі, пропагуючи знищення України.
Про це повідомляє СБУ, передають новини Дніпра.
У Кривому Розі правоохоронці взяли чоловіка, який у Telegram-чатах вимагав від кремля не просто обстрілів, а удару по Києву тактичною ядерною зброєю.
У Дніпрі ж затримали жінку, яка перебувала у фейковій підпільній структурі “народовладдя”. Через Facebook та TikTok на 8-тисячну аудиторію вона просувала ідею державного перевороту в Україні, паралельно заперечуючи російські ракетні удари по містах та звірства окупантів.
В обох агітаторів під час обшуків забрали телефони та комп’ютери з усією перепискою. Найближчі 10 років вони можуть провести за ґратами.






