У Дніпрі та Кривому Розі затримали диверсантів, які працювали на рф та готували теракти за вказівкою окупантів. За це фігуранти мали отримати гроші.
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на Дніпропетровську обласну прокуратуру.
Росія продовжує вербувати українців, які за “легкі гроші” готові навіть вбивати своїх співвітчизників. Так, двоє мешканців Кам’янського заклали вибухівку під патрульну машину в Дніпрі. Автомобіль стояв на території ТЦК.
Молодики встановили мобільний телефон, щоб дистанційно засняти момент вибуху.
Ще троє мешканців Кривого Рогу мали вчинити теракт у людному місці. За вказівкою росіян, один з підозрюваних виготовив вибухівку, а інші – перенесли його до схрону разом із мобільним телефоном.
Проте планам ворога не судилося здійснитися, адже правоохоронці не допустили терактів та запобігли людським жертвам.
Усіх п’ятьох диверсантів було затримано без права внесення застави.






