У Дніпрі викрили нелегалів, які проживали в нашій країні без дозвільних документів. Серед них – росіянин.
Про це повідомляє видання Дніпро24 з посиланням на Міграційну службу Дніпропетровської області.
2 жовтня працівники Міграційної служби та поліцейські шукали у Дніпрі нелегалів, і знайшли одразу двох порушників.
Ними виявилися громадяни рф та Туркменістану, які не маючи дозвільних документів, незаконно проживали у Дніпрі.
Їх притягнули до адміністративної відповідальності, після чого планують депортувати з країни. Наразі вони перебувають у пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.






