Двоє полонених росіян розповіли про плани кремля щодо виходу на кордон Дніпропетропетровської області. Вони отримали суворий наказ зробити це до 9 травня.
Про це повідомляє тактична група “Вугледар”, пише видання Дніпро 24.
Двоє полонених окупантів заявили, що їм дали суворий наказ до 9 травня вийти на адміністративний кордон між Донецькою та Дніпропетровською областями.
“Для москви «звільнення ДНР» мало стати історичною паралеллю із 1945-м роком, символом перемоги над “сучасними фашистами – українцями”, – зазначають у ТГР.
З початку квітня окупанти залучили багато танків, ББМ, бронеавтомобілів і особового складу для наступу. Однак ЗСУ знищили ці колони. Тоді вони вдалися до мотоциклів, баггі та квадроциклів. Ворог вважає, що так нашим військовим буде важко виявляти та знищувати окупантів, і вони зможуть проскочити до населених пунктів
“Утім, українська аеророзвідка працює відмінно. Більшість військовослужбовців рф знищується ще на під’їзді до українських позицій”, – кажуть в тактичній групі.
За цей час ТГР “Вугледар” відбила 448 ворожих атак. Знищила 2812 окупантів, 19 танків, 52 броньовані машини, 218 одиниць авто, мототранспорту, квадроциклів та баггі, а також 32 антени зв’язку та РЕБ.






