У ніч на суботу, 1 листопада росіяни масовано атакували дронами Дніпропетровщину, з яких вдалося збити 23 дрони-камікадзе.
Про це інформує в.о.голови Дніпропетровської ОВА Владислав Гайваненк.
Під удар потрапили Васильківська та Слов’янська громади в Синельниківському районі. За словами Гайваненка, пошкоджено транспортне підприємство, а в одному з освітніх закладів спалахнула пожежа.
Окрім цього, росіяни атакували Нікополь та Марганецьку громаду, використовуючи реактивні системи залпового вогню та FPV-дрони. В результаті сталося займання багатоповерхового будинку та легкового автомобіля.
Українські захисники успішно відбивають атаки, але ситуація залишається напруженою, а мешканцям радять бути максимально обережними та дотримуватися правил безпеки.






