Росіяни знову б’ють по енергетиці Дніпропетровщини, щоб залишити нас без світла.
Про це повідомляє видання Дніпро24 з посиланням на ДТЕК.
Два ворожі FPV-дрони поцілили в енергооб’єкт у прифронтовому місті.
Ще один дрон згодом влучив в автівку ремонтної бригади ДТЕК — пошкоджено автовишку.
На щастя, енергетики встигли сховатися в укриття, ніхто не постраждав.
Попри постійні атаки ворога, наші фахівці роблять усе можливе, щоб у домівках українців було світло.






