Окупанти випустили по підприємствах три ракети, що призвело до серйозних руйнувань.
Про це повідомляє “Нафтогаз України”, передають новини Дніпра.
Попри серйозність удару, головна новина – персонал не постраждав, люди встигли сховатися. Однак наслідки ще встановлюють.
“Є пошкодження та руйнування. Оцінити їхній масштаб можна буде лише після відбою тривоги. Найголовніше – станом на цю хвилину персонал атакованих об’єктів не постраждав”, – зазначив голова правління НАК “Нафтогаз України” Сергій Корецький.
Це була лише частина чергової ракетної атаки, якою росія намагалася накрити країну 18 травня.






