Прикордоння Дніпропетровської області потерпає від щоденних атак. Сьогодні ворожий обстріл забрав ще одне життя…
Про це повідомляють новини Дніпра, з посиланням на Дніпропетровську обласну прокуратуру.
Сьогодні, 3 вересня, російська армія обстріляла Нікополь на Дніпропетровщині з артилерії. Як наслідок – було пошкоджено будинки, де живуть люди.
На жаль, не обійшлося без жертв. Цього разу окупанти вбили місцевого жителя.
Водночас Нікопольський район пережив атаку російських дронів, в результаті чого було поранено жінку і так само пошкоджено житлові будинки.
Правоохоронці вже відкрили кримінальні провадження за фактами воєнних злочинів.






