Шахраї під виглядом допомоги у визволенні військових з полону видурили у родичів 5 млн грн. Прокуратура передала справу до суду.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передають новини Дніпра.
На двох учасників організованої групи було скеровано до суду обвинувальний акт щодо шахрайства.
Учасники організованої групи підшукували оголошення у соцмережах про пошук військових ЗСУ, які зникли безвісти або потрапили в полон.
Потім вони звʼязувалися з родичами цих військовослужбовців, та пропонували «допомогу» в поверненні або лікуванні.
За це зловмисники вимагали гроші, які потерпіли перерахували на банківські картки.
Станом на зараз відомо про 23 потерпілих з різних куточків України. Шахраї ошукали родичів військових на понад 5 млн грн.






