Кілька останніх днів в Україну повертають тіла загиблих військових. Разом з нашими людьми, окупанти передають трупи і своїх військових.
Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, передають новини Дніпра.
Після кожної репатріації в Україні проводять розтин, ретельний огляд слідчим, ДНК-експертизу, перевіряють кожну деталь. Це кропітка, але важлива робота.
РФ навмисно ускладнює процес ідентифікації. Тіла повертаються в Україну в жахливому стані, повністю понівечені, частини тіл – у різних мішках.
“Є випадки, коли рештки однієї людини повертають навіть під час різних етапів репатріації”, – розповів Клименко.
А під час останніх репатріацій рф передала Україні ще й тіла своїх військових, змішаних з українцями. Ці тіла теж ідентифікують. Це могло бути зроблено як навмисно, так і через їхнє недбале ставлення до своїх громадян.






