У Дніпрі завершили розслідування смертельної ДТП, де загинула 10-річна дівчинка. Обидва фігуранти — у суді. Один з них порушував запобіжний захід і знову потрапив у ДТП.
Про це повідомляє Національна поліція України, передають новини Дніпра.
1 грудня 2024 року в Дніпрі внаслідок ДТП загинула 10-річна дівчинка. Ще четверо людей, серед яких двоє малолітніх дітей, були травмовані.
Все через те, що водій BMW перевищив швидкість майже в чотири рази. Після зіткнення винуватець ДТП втік з місця події, а потім повернувся з неповнолітнім пасажиром. Їх обох було затримано.
Слідство стверджує, що саме 19-річний хлопець був того дня за кермом, однак деякі свідки кажуть, що автомобілем під час ДТП керував неповнолітній.
І поки підозрюваний сидить у СІЗО і чекає на свій вирок, 17-річний “пасажир” продовжує порушувати закони.
Зокрема повідомляється, що влітку 2024 року він збив на авто двох жінок – він порушив ПДР та не надав допомогу потерпілим. Він також отримав підозру.
10 квітня фігурант знову сів за кермо та порушив запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Тоді його затримали та відправили додому, а машину – на арештмайданчик. Пізніше суд змінив запобіжний захід з домашнього арешту на особисте зобов‘язання, а автомобіль повернули власнику.
На цьому все не закінчилося. 7 червня неповнолітнього знову зупинили за порушення правил маневрування, ще й керування без прав. що він не має водійських прав. Під час огляду автівки було помічено втручання в його ідентифікаційний номер. Виявилося, авто зареєстроване на батька водія. Авто знову вилучили.
Розпочато нове досудове розслідування.






