Сьогодні, 11 серпня, під обстрілами окупантів опинився Нікопольський район. На жаль, не обійшлося без постраждалих.
Про це повідомляє видання Дніпро 24 з посиланням на голову Дніпропетровської ОДА Сергія Лисака.
З самого ранку Нікопольщина потерпає від російських обстілів – ворог не полишає прифронтові громади Дніпропетровщини.
Сьогодні ворог атакував FPV-дронами Нікополь та Марганецьку громаду, внаслідок чого постраждали п’ятеро людей.
У Марганецькій громаді двоє чоловіків опинилися у лікарні після обстрілу, один з них – у важкому стані.
У Нікополь сьогодні троє постраждалих – це жінки 60 та 64 років і 66-річний чоловік. Вони на амбулаторному лікуванні.






