Сьогодні окупанти вдарили балістикою з касетними боєприпасами по об’єкту цивільної інфраструктури.
Про це повідомляє начальник Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул, передають новини Дніпра.
В результаті обстрілу пошкоджено інфраструктурний об’єкт, підприємство, станцію швидкісного трамвая, 8 приватних будинків, два заклади освіти та культури, кілька об’єктів бізнесу, АЗС та автомобілі.
На жаль, троє людей не вижили. При чому через застосовану зброю, вони загинули на відстані 200 метрів один від одного.
Ще 25 людей було поранено, з них 20 зараз у лікарні.
“Троє з них у тяжкому стані, один – у вкрай тяжкому стані, а хлопець і літня жінка – у вкрай тяжкому критичному стані. Лікарі роблять все можливе та неможливе і борються за їхнє життя”, – зазначив Вілкул.
Поки у місті розгрібають наслідки чергового злочину рф, завтра будуть вшановувати пам’ять загиблих під час кривавої атаки.






