Сьогодні, 9 серпня, Дніпро опинилося під ракетним ударом. Є постраждалі та руйнування.
Про це повідомляють новини Дніпра з посиланням на голову Дніпропетровської ОДА Сергія Лисака.
Зранку Дніпро здригнулося від гучних вибухів. Росіяни вдарили по місту одразу кількома ракетами.
На жаль, не обійшлося без постраждалих. У Дніпрі троє людей потрапили до лікарні – 41-річна жінка та чоловіки 21 і 29 років.
Як наслідок – пошкоджені місцеве підприємство, автомобілі цивільних, будівля, яка не експлуатується. На місці влучання спалахнула пожежа.






