Ворог завдав удару по Дніпровському району.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро24.
У Дніпрі було гучно – окупанти здійснили ракетну атаку, внаслідок чого у Дніпровському районі спалахнули дві пожежі.
Попередньо, постраждали чотири цивільних. Троє чоловіків – 34, 48 і 70 років, а також 72-річна жінка. Усіх постраждалих госпіталізували. Вони у стані середньої тяжкості.
Напередодні у Дніпровському районі було збито безпілотник “Орлан-10”. Його знищили оборонці неба ПвК «Схід».






