У ніч на 7 серпня росія обстріляла Дніпро, Павлоград, Кривий Ріг Синельниківський та Нікопольський райони. Над регіоном було збито 33 БпЛА,
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на голову Дніпропетровської ОДА Сергія Лисака.
Дніпро опинилося під масованою атакою “шахедів”. Як результат – четверо місцевих отримали поранення. Двоє з них зараз у лікарні – це 43-річний чоловік та 69-річна жінка.
На місцях влучань одразу ж спалахнули пожежі, дим і заграву було видно з різних районів міста. Горіли адмінбудівля та автомобілі.
Наслідки атаки 7 серпня:
- понівечені 8 житлових будинків;
- знищено одну приватну оселю;
- руйнування на території транспортного підприємства.
Що сталося в області
- Павлоград: горіли дачний будинок та авто.
- Криворізький район: спалахнула будівля, що не експлуатується;
- Кривий Ріг: палав модульний будинок;
- Синельниківський район: загорілися дах ліцею і суха трава. Побиті приватна оселя та легковик.









