Ввечері 16 липня внаслідок удару рф у Нікополі спалахнула вантажівка. Коли ДСНС гасили пожежу – ворог атакував ще раз. Є постраждалі серед рятувальників та цивільних.
Про наслідки повідомляють Новини Дніпра з посиланням на ДСНС України.
Нікополь знову опинився під прицілом російських безпілотників. Минулого вечора окупанти вдарили по місту fpv-дроном. Через влучання загорілася вантажівка.
На місце пожежі одразу прибули рятувальники ДСНС. Коли вони гасили вогонь – ворог цілеспрямовано атакував їх безпілотником.
На жаль, в результаті удару постраждали троє рятувальників. Їх з пораненнями доставили до лікарні.
Також постраждали двоє мирних мешканців – чоловік та жінка.






