На Дніпропетровщині запровадили зональні тривоги. Тепер тривогу оголошуватимуть тільки в тих районах, де є загроза ворожих обстрілів.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передають новини Дніпра.
Відсьогодні у Дніпропетровській області змінюють систему подання сигналу про повітряну тривогу. В регіоні вводять зонульну тривогу.
Що це означає для мешканців Дніпропетровщини? Тепер тривогу оголошуватимуть тільки там, де існує загроза з боку рф. В решті районів буде «зелена» позначка на мапі тривог.
“Це позитивно вплине на освітній процес. Адже щоразу, коли лунає сирена, діти переривають навчання та переходять у безпечне місце. Сприятиме нововведення і роботі бізнесу, державних установ. Зараз такий локальний підхід будемо відпрацьовувати на практиці. Тож поки що все у тестовому режимі”, – каже Лисак.
Також голова ДОВА нагадав про необхідність реагувати на повітряні тривоги, адже від цього залежить життя.






