Посадовиця придбала квадрокоптери із збитками у 1,5 млн гривень.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передають Новини Дніпра.
Судитимуть колишню головну спеціалістку відділу одного з виконкомів Криворізької міськради через службову недбалість.
У вересні 2022 року посадовиця уклала договір з ТОВ на придбання 50 квадрокоптерів для територіальної оборони Кривого Рогу.
Вона не проконтролювала, чи правильно використовуються бюджетні кошти і закупила квадрокоптери за завищеною ціною.
Таким чином вона завдала збитків місцевому бюджету на 1,5 млн грн. Тепер на посадовицю чекає суд.






