Співробітники Дніпровської міськради підписали акт про ремонт у чотирьох бомбосховищах – роботи так і не було проведено.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передають Новини Дніпра.
У 2023 році один із департаментів Дніпровської міськради уклав договори з підрядником щодо ремонту укриттів у Дніпрі.
Троє співробітників міської ради заздалегідь зазначили перелік робіт, необхідних для захисних споруд. Потім зловживаючи службовим становищем, підписали акт про виконання робіт. Однак укриття були не призначені для перебування там людей під час повітряної тривоги.
Близько 4 млн грн зловмисники розподілили між собою, таким чином завдавши збитків. Про підозру повідомили заступнику директора, начальнику відділу одного з департаментів та директору комунального підприємства міськради.






