У Дніпрі керівники комунального підприємства та підприємці підозрюються у розтраті бюджетних коштів.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передає Дніпро24.
За даними слідства, двоє керівников комунального підприємства «Транспортна інфраструктура міста» Дніпровської міської ради налагодили злочинну схему спільно з трьома підприємцями.
Вони вирішили збагатитися на експлуатації паркувальних майданчиків у Дніпрі. Для цього вони підробили документи, де штучно зменшили площу вказану в договорах площу місць для паркування.
Через це гроші до бюджету не надходили. Своїми діями посадовці та підприємці завдали збитків на 5,8 млн грн. Причетним повідомили про підозру.






