Прифронтовий регіон може залишитися без водопостачання – «Дніпро-Західний Донбас» на межі зупинки.
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на нардепа Олексія Кучеренко.
Більше 300 тисяч людей на Дніпропетровщині можуть залишитися без води. Зокрема мова йде про Синельникове, Павлоград, Тернівку, Першотравенськ та десятки навколишніх сіл.
Близько двох місяців тому Господарський суд Дніпропетровської області заборонив «Укрінтеренерго» припиняти електропостачання державному підприємству «Дніпро-Західний Донбас» (ДЗД) – саме воно забезпечує водопостачання населених пунктів.
За словами Кучеренка, рішення суду відверто ігнорується, а виконавча служба просто мовчить. Органи влади теж ніяк не реагують на ситуацію, яка швидко може перетворитися на катастрофічну.
“Це не просто «технічна проблема». Це — державна безвідповідальність у чистому вигляді”, – зазначає нардеп.
Чим загрожує припинення води:
- інфекції
- колапс охорони здоров’я та економіки
- втеча людей із регіону
Це заклик до премʼєр-міністра Юлії Свириденко, виконавчої служби, міністра юстиції Германа Галущенка, міністерки енергетики Світлани Гринчук та голови Дніпропетрівськоі ОВА терміново вплинути на ситуацію, щоб не допустити того, що сталося в тимчасово окупованому Донецьку.






