Сьогодні, 6 листопада, окупанти залишили без світла одразу вісім шахт на Дніпропетровщині. Деталі розповіли в Міненерго.
Внаслідок чергової атаки росії знеструмлено вісім вугільних шахт, коли під землею працювали 2595 гірників.
Раптово згасло світло, системи зупинилися – і почалася боротьба за кожне життя. Рятувальники та шахтарські бригади миттєво організували підйом людей на поверхню.
За попередньою інформацією, загиблих та постраждалих немає.
«росія продовжує енергетичний терор. Черговий удар поставив під загрозу життя тисяч гірників. рф продовжує воювати з цивільними. Тактика росіян зрозуміла – залишити українців без світла і тепла взимку», – наголосила міністр енергетики Світлана Гринчук.
Цей удар – не лише по енергетиці, а й по людях, які щодня спускаються під землю, щоб тримати країну на плаву.






