На Дніпропетровщині викрили злочинну організацію, яка завдала державі мільйонні збитки.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передають новини Дніпра.
Злочинна організація на Дніпропетровщині займалася незаконною вирубкою лісу в промислових масштабах. Щоб їх викрити, правоохоронці провели спецоперацію, до якої залучили більше 100 поліцейських. Під час слідства, провели більше 30 обшуків.
Причетними до злочинів виявилися 44-річний лідера групи та шестеро спільників. Організатор розгорнув у Павлоградському та Синельниківському районах області масову вирубку дерев твердих порід.
До махінацій він залучив керівника громадського формування, яка займалася охороною лісового фонду та виявленням саме таки фактів незаконної вирубки лісу. Однак, співпрацюючи зі зловмисником, він прикривав його тиснув на «конкурентів».
Злочинна група діяла з початку 2024 року. Зрізану деревину перевозили на склади, де пиляли та продавали у вигляді готових дров. Це завдало великих збитків державі.






