Більше тижня медики боролися за його життя. На жаль, він не пережив російський обстріл.
Про це повідомляє видання Дніпро24 з посиланням на голову Дніпропетровської ОДА Сергія Лисака.
Сьогодні у Дніпрі помер 55-річний чоловік, який постраждав внаслідок масованого обстрілу міста 20 вересня.
Тоді він отримав тяжкі травми, і медики боролися за його життя 9 днів. На жаль, поранення виявилися надто тяжкими.
Станом на 29 вересня, вже двоє людей загинули в результаті ворожої атаки. Постраждали 36 місцевих мешканців.






