У Дніпрі біля банкомату було вбито жінку, поліція затримала підозрюваного 14-річного хлопчика. У жінки залишилися двоє маленьких дітей, а її чоловік зараз на фронті
Про це повідомляють новини Дніпра з посиланням на поліцію Дніпропетровської області.
23 липня рано вранці на Слобожанському проспекті перехожі виявили закривавлене тіло 37-річної жінки біля банкомату, з якого вона, ймовірно, знімала гроші.
За підозрою у вбивстві поліція затримала 14-річного підлітка. Там кажуть, що неповнолітній завдав їй кілька ножових поранень, від яких потерпіла померла.
У хлопця виявили ніж зі слідами крові та оголосили про підозру. Наразі триває розслідування.
Місцеві ЗМІ пишуть, що жінка сама виховувала двох маленьких дітей 4 та 9 років, бо її чоловік був мобілізований пару місяців тому. Поки що, скоріш за все, ні він, ні діти не знають про трагедію. Зараз діти під наглядом служби у справах дітей і лікарів.






