Через постійні відключення світла на копах тепер не лише правопорядок, а й допомога в пунктах незламності.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передають новини Дніпра.
Навантаження на лінію «102» злетіло – щодоби оператори обробляють близько 2,5 тисяч викликів. Цікаво, що тепер люди телефонують поліцейським не лише через злочини, а й щоб повідомити про критичну ситуацію вдома — коли занадто довго немає води, газу чи електрики.
Щоб не «покласти» лінію екстреної допомоги, Рада оборони області зараз вирішує, як розвантажити поліцію та налагодити роботу гарячих ліній і служби 112, аби кожен, хто замерзає в темній квартирі, отримав допомогу вчасно.






