У Дніпрі патрульні виявили згортки з наркотичною речовиною.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передає видання Дніпро 24.
Днями поліція отримала виклик про вчинення домашнього насильства у Центральному районі Дніпра. За словами потерпілої, онук ображає та чинить психологічний тиск на неї та її племінника.
На кривдника склали адміністративний протокол, і на тому все мало скінчитися. Але тут жінка повідомила, що онук вживає наркотики.
Коли в чоловіка спитали, чи має він забороненні речовини, той вказав на матрац на ліжку. Під ним знайшли згортки з канабісом. Такі самі згортки знайшли також в його кишен.
Слідчо-оперативна група загалом вилучила у підозрюваного 22 згортки з речовиною рослинного походження, схожою на наркотичну.






