У Дніпрі — гучна дорожня пригода за участі правоохоронця та службового евакуатора.
Про це повідомляють новини Дніпра з посиланням на поліцію Дніпропетровської області.
Під час евакуації автомобіля з місця ДТП поліцейський за кермом евакуатора забув опустити стрілу маніпулятора.
Все почалося на Січеславській Набережній: стріла зачепила дроти тролейбусної мережі, які обірвалися та впали прямо на проїжджаючу «Газель». Тент кузова загорівся, а на вулиці здійнявся дим.
Та на цьому ланцюг подій не завершився. Рухаючись далі по проспекту Слобожанському, стріла вдруге зачепила контактну мережу. Цього разу дроти впали одразу на кілька машин, пошкодивши ще сім транспортних засобів.
На щастя, обійшлося без постраждалих. Ознак сп’яніння у водія-правоохоронця не виявили, але щодо нього вже розпочато службове розслідування та готуються адміністративні матеріали.






