Двоє мешканців Нікополя грабували зруйновані будівлі після обстрілів.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передає Дніпро 24.
У Нікополі троє місцевих мешканців звернулися до поліції із заявою, що їх пограбували. Причетними виявилилися чоловіки 34 та 36 років.
Як з’ясувалося, зловмисники не вперше мародерять у зруйнованих будівлях. Потім вони вивозять викрадені речі та продають.
Користуючись тим, що будівлі порожні після обстрілів, вони безперешкодно могли потрапити у приміщення.
Так, весь квітень грабіжники виносили з приміщення зруйнованого спортивно-оздоровчого комплексу майно, завдавши збитків на суму понад 65 тисяч гривень.






