Пільговий проїзд для школярів у Дніпрі діятиме і під час канікул.
Про це інформує Дніпровська міська рада, передає Дніпро24.
З 23 грудня у дніпровських школах розпочнуться зимові канікули. Відпочинок школярів триватиме два тижні.
Освітній процес у Дніпрі відновлять 8 січня. У цей час для дітей продовжить діяти пільговий проїзд у громадському транспорті.
Щоб безкоштовно скористатися трамваєм, тролейбусом чи метро – при собі слід мати учнівський квиток. На автобуси та маршрутки знижка для школярів складає 25% від загальної вартості проїзду.
Якщо у вас з собою немає учнівського квитка – доведеться сплачувати повну вартість проїзду.






