Кількість загиблих внаслідок ракетного удару по Дніпру збільшилася до двох осіб.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро24.
Триває пошуково-рятувальна операція після ракетного обстрілу Дніпра. Наразі рятувальники розібрали близько 70% конструкцій.
На жаль, цієї ночі, рятувальники виявили тіло ще однієї жертви російської агресії. За даними поліції, загиблою виявилася 30-річна місцева мешканка. Ідентифікувати її особу вдалося завдяки ДНК-аналізатора.
Тож, кількість загиблих збільшилася до двох. Також внаслідок обстрілу Дніпра, постраждали 12 осіб. Вдалося врятувати двох людей.






