Внаслідок ворожої атаки, постраждали двоє місцевих мешканців.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передає Дніпро24.
Під час повітряної тривоги, яка охопила всю країну, вибухи пролунали у Нікополі. Окупанти обстріляли місто з артилерії.
Внаслідок обстрілу, пошкоджено кафе, ринок та автомобілі. Також повідомляється про двох постраждалих цивільних.
У важкому стані перебуває 74-річна жінка. Вона отримала осколкові поранення, а також травматичний шок. Ще постраждав 46-річний чоловік – він у стані середньої тяжкості, також госпіталізований до лікарні.






