Сьогодні, 19 вересня, росіяни обстріляли Павлоград безпілотниками.
Про це повідомляють Новини Дніпра з посиланням на поліцію Дніпропетровської області.
Цієї ночі Павлоград на Дніпропетровщині пережив сильний обстріл. Окупанти били по місту безпілотниками.
Внаслідок атак було пошкоджено дві будівлі та гаражі. А в сусідніх будівлях повилітали вікна.
За інформацією президента України Володимира Зеленського, у Павлограді було поранено двох людей.






